Sprawdź naszą
ofertę

Kostka brukowa Akropol Elegante

Jeśli wydawało Ci się, że kostka brukowa to dość nudna forma podłoża, to poznając możliwości kostki brukowej Akropol Elegante, na pewno zmienisz zdanie. To jedna z bardziej eleganckich i stylowych form kostki, która często wykładana jest wokół domu, dodając mu w ten sposób dodatkowego szyku. Na ten rodzaj podłoża decydują się również często przedstawiciele przestrzeni miejskich. To nie tylko bogata różnorodność wymiarów, ale również kolorów. Możesz łączyć ze sobą dowolnie wszystkie formy, nie ograniczając się nawet w zestawianiu poszczególnych barw. Ta forma kostki świetnie prezentuje się w różnych przestrzeniach i jest doceniana przez najbardziej wymagających użytkowników.

Dowiedz się więcej

Dostępne wersje kolorystyczne

Bronzo
Solaro
Nero
Granito
Bianco carrara

Opakowanie: Paleta: Grubość 6cm: 10,75m2 albo grubość 8cm: 8,60m2.

Różnorodność kolorów i rozmiarów kostki


Wśród dostępnych kolorów kostki Akropol Elegante występują takie opcje, jak bronzo, solaro, nero, granito, bianco carrara. Możesz wybierać więc między ciemnymi barwami, a bardzo jasnymi, które sprawią, że dane miejsce, posiadłość, ogród czy taras nabiorą wizualnie jeszcze większej przestrzeni. Wymiary kostki brukowej Akropol Elegante to kolejny atut, który sprawia, że możliwości jej wykorzystania i ułożenia są nieograniczone. Kostka występuje w kilku opcjach rozmiarowych, od kwadratu, po różne wielkości prostokątów: 6x10,4 cm, 6x12,2 cm, 6x15,7 cm, 6x17,4 cm, 6x19,2 cm, 13x20,9 cm, 13,9x13,9 cm.


Kompozycja może być więc ułożona jedynie z dwóch form, ale równie dobrze możesz wykorzystać wszystkie dostępne kształty i stworzyć niepowtarzalne kompilacje. Jeden rodzaj kostki może posłużyć w przypadku różnych powierzchni znajdujących się na Twojej posiadłości i na każdej z nich może wyglądać równie oryginalnie. Postaw na różnorodność, zapraszamy!